FC Hermannstadt obține prima victorie a sezonului, în deplasare la Poli Iași

Por um escritor misterioso

Descrição

După înfrângerea din prima etapă a Superligii, pe teren propriu, FC Hermannstadt a obținut duminică prima victorie a sezonului, în deplasare la nou promovata Poli Iași. Sibienii s-au impus cu 3-1, ieșenii jucând din minutul 81 în 10 oameni.
Hermannstadt 0-1 Craiova, Pigliacelli si Bancu, oamenii decisivi ai oltenilor! Portarul Craiovei a aparat un penalty si Bergodi se desprinde in fruntea clasamentului din Liga 1
We Love Sport Cifrele Etapei Cifrele etapei a 12-a: runda cu cele mai puține goluri marcate în acest sezon
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de deschiderea primului Fan Shop – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Poli Iasi 0-1 FC Voluntari, Dinamo are noroc! Iasiul nu castiga, iar 'cainii' raman pe loc de baraj! Cum arata clasamentul din playout
Baraj De Promovare/ Retrogradare Pentru Liga 1 2019: U Cluj - FC Hermannstadt
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
Ştiri despre FC Hermannstadt
VIDEO FCSB – ”U” Cluj, în direct la Prima Sport 1, luni, de la 21:00. Lidera, favorită în faţa coşmarului din sezonul trecut. Echipele probabile!