VIDEO Farul - CFR 0-0, U Cluj - Rapid 0-0. Fără goluri, dar cu

Por um escritor misterioso

Descrição

Miercuri, 7 decembrie, s-au disputat şase jocuri în Cupa României, iar capul de afiş al zilei a fost Farul Constanţa - CFR Cluj, încheiată 0-0.
VIDEO  Farul - CFR 0-0, U Cluj - Rapid 0-0. Fără goluri, dar cu
Video Farul - CFR Cluj 1-0. Campioana a primit penalty în minutul 89, dar decizia a fost anulată cu VAR-ul
UTA Arad vs Farul în direct live 16.12.2023 televizor 24 feb, Group
CFR 1907
CFR Cluj - U Cluj 4-0. Derby-ul Ardealului, câștigat fără drept de apel! Campioana a beneficiat de trei lovituri de pedeapsă
Liga I. Rapid a defilat în meciul cu „U” Cluj și a câștigat la scor de neprezentare - Evenimentul Zilei
VIDEO SuperLiga: Universitatea Cluj, succes la limită în disputa cu Sepsi - HotNews.ro
SuperLiga, etapa a 10-a: Bergodi câștigă duelul antrenorilor italieni din SupeLigă, Rapidul se apropie amenințător de CFR Cluj! - Sportarad
Dorința lui Alex Chipciu: „Să batem și noi acasă!”// VIDEO cu golul lui Chipciu în meciul cu Rapid
Farul - CFR Cluj, 0-3, în derby-ul din Superligă. Dan Petrescu, inspirat cu MVP-ul Krasniqi
Farul - CFR Cluj 0-0, în etapa 3 din grupele Cupei României Betano. Campioana obține punctul care o trimite în sferturi
Farul - CFR Cluj 0-0. Pacea de la Ovidiu reaprinde războiul din play-off » FCSB poate profita de remiza dintre Farul și CFR! Clasamentul ACUM
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)